КИЇВ (QHA) -

Місія Міжнародного комітету Червоного Хреста відправила на непідконтрольні українському уряду території Донецької та Луганської областей 9 вантажівок з гуманітарною допомогою. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

— Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідувало 9 вантажних автомобілів від місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що жителям непідконтрольних територій передали медичні препарати, гігієнічні набори, обігрівальні пункти, теплиці, пісок для фільтрації теплиці загальною вагою близько 100 тонн.

QHA повідомляло, що на Донбас через контрольно-пропускний пункт «Новотроїцьке» прибуло 8 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від благодійної організації «Людина в біді» і 28 вантажівок від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Червоний Хрест передав на Донбас гігієнічні та продуктові набори, будівельні матеріали, товари медичного призначення та постільну білизну.

QHA