СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Чорноморський флот Росії провів планові навчання з виявлення диверсійних груп в окупованому Севастополі.

Як повідомили у Міністерстві оборони Росії, військові застосовували швидкохідні катери «Раптор» і «Грачонок».

В акваторії Севастопольської бухти бійці загону відпрацювали завдання з виявлення і затримання підводних диверсантів, а також дії щодо забезпечення захисту цивільних суден.

У повідомленні оборонного відомства країни-агресора сказано, що за легендою навчань на пункт управління чергових сил з катера «Грачонка» надійшов сигнал про виявлення невідомого рушійного об'єкта в акваторії гавані. За допомогою спецапаратури були встановлені координати порушника, напрямок його рух і швидкість, після чого на перехоплення об'єкта висунувся катер «Раптор» з групою бойових плавців.

Відзначимо, що напередодні танкові підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту Росії проводили навчальні стрільби на полігоні «Ангарський» у Криму.

Раніше у Генштабі України російські військові навчання в анексованому Криму назвали незаконними.

Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій проти РФ. Москва називає окупацію українського півострова «відновленням історичної справедливості».

Як повідомляло QHA, начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що РФ прискореними темпами мілітарізує окупований Крим: за час окупації півострова на ньому вдвічі збільшене угруповання військ і вп’ятеро — кількість озброєнь.

ФОТО: інтернет

QHA