КИЇВ (QHA) -

Тактика російської влади в окупованому Криму розрахована лише на демонстрацію загрози. Таку думку координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук висловив у інтерв'ю «Апострофу».

Зокрема Тимчук оцінив імовірність наступу російських військ на південний схід материкової України з боку Криму.

— Крим у цьому плані швидше плацдарм для здійснення військово-політичного впливу у регіоні для Росії, ніж плацдарм для наступу на південь України, на материк.

За словами Дмитра Тимчука, у разі такого наступу противника українські військові без особливих труднощів відіб'ють його:

Блокувати можливий наступ на сухопутному театрі військових дій з боку Криму досить-таки легко і просто: там два вузьких перешийки, де з нашого боку навіть невеликими силами і засобами можна стримувати значну чисельність наступаючих військ.

Глава «Інформаційного опору» вважає, що Росія не готова до масштабних військових операцій:

Провести десантну або комбіновану десантну операцію (з моря та з повітря) росіяни можуть спробувати. Путін досить неадекватний для того, щоб спробувати. Але річ у тім, що таких серйозних операцій Росія не проводила, мабуть, з часів Другої світової війни. І мало хто згадає операції, що завершилися успішно. Навіть в той час, коли людей вважали гарматним м'ясом і ніхто їх взагалі не брав до уваги.

Як повідомляло QHA, раніше стало відомо, що на низці ділянок лінії фронту в зоні АТО на Донбасі зафіксовано активізацію мобільних вогневих груп російсько-терористичних військ.

ФОТО: інтернет

QHA