КИЇВ (QHA) -

31 січня Кабінет Міністрів України за ініціативи Міністерства економічного розвитку призначив новим членом наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» американця Ентоні Тетера. Про це повідомляється на сайті Мінекономрозвитку.

— З 2001 — 2009 рр. Ентоні Тетер обіймав посаду директора Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA), керував інноваційними і високоприбутковими проектами Агентства. Зараз Ентоні Тетер є членом кількох консультативних і дорадчих груп, провідним членом Ради з конкурентоспроможності США (м. Вашингтон), — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що Ентоні Тетер служив у Збройних силах США (військово-морському і оборонному підрозділах), в Офісі національної політики контролю за наркотиками.

— З серпня 2016 року Ентоні Тетер керував управлінськими проектами з довгострокового розвитку в оборонно-промисловому комплексі України, — зазначили у відомстві.

Нагадаємо, Харківський завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну "Укроборонпром", реалізував у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд. грн., що є рекордом для підприємства. Такого результату вдалося досягти завдяки 100%-му виконанню заводом усіх поставлених задач у визначені терміни, у тому числі, завершення планових поставок танків «Оплот» до Таїланду.

QHA