СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Чорноморський флот провів навчання із знешкодження підводних диверсантів у далекій морській зоні. Про це повідомив прокремлівський начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан першого рангу В'ячеслав Трухачов.

— Екіпажі кораблів Чорноморського флоту, які виконують завдання у складі постійного з'єднання Військово-морського флоту в далекій морській зоні, провели корабельне навчання з протипідводно-диверсійної оборони (ППДО) кораблів під час стоянки на незахищеному рейді. За легендою навчання, група підводних диверсантів умовного противника, використовуючи засоби підводного пересування, проводить підводну розвідку на місці стоянки кораблів з наступною закладкою вибухового пристрою на підводну частину одного з їхніх кораблів, — зазначив він.

Окупанти використовували для навчань станції для стеження за підводною обстановкою і обладнання на протидиверсійному катері «Грачонок».

Окрім цього, Чорноморський флот провів профілактичне гранатометання з гранатометів і виконав стрільби з борту корабля по плаваючому предмету.

QHA повідомляло, що окупаційна влада привела в бойову готовність Чорноморський флот Росії, який перебуває в анексованому Севастополі. 11 квітня у штабі ЧФ зібралося командування усіх частин.

Джерело: Новини Криму

QHA