СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Фрегати окупаційного Чорноморського флоту Росії «Адмірал Григорович» і «Адмірал Ессен», а також сторожові кораблі «Допитливий» і «Кмітливий» проводять навчання у Середземному морі поблизу берегів Сирії, з відбиття повітряної атаки умовного противника. Про це сьогодні, 27 квітня, заявили у прес-службі ЧФ.

— Екіпажі фрегатів і сторожових кораблів у складі корабельної ударної групи виконують корабельні бойові вправи з відбиття атаки засобів повітряного нападу умовного противника. Кораблі виконали постановку помилкової цілі комплексом пасивних перешкод, потім, використовуючи дані цілевказівки навідних станцій і комплексів, артилерійськими пострілами зі скорострільних гармат і зенітно-ракетних комплексів відбили атаку засобів повітряного нападу умовного противника, — йдеться у повідомленні.

Окупанти провели стрільби комплексами протичовнової зброї РДБ-6000.

Раніше російські екіпажі кораблів Кримської військово-морської бази провели навчання з відпрацювання комплексу навчань з постановки мінних загороджень і боротьби з мінною небезпекою. Усього в навчаннях було задіяно п'ять кораблів російського флоту.

QHA