СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У небі над окупованим Кримом більше 30 бомбардувальників Су-24М і штурмовиків Су-25СМ ВПС Росії провели військові навчання.

Завданням російських військових було відбити повітряну атаку умовного противника.

Як повідомляє прес-служба Міноборони РФ, ескадрильї оперативно-тактичної авіації, які брали участь в маневрах, дислокуються у Ростовській області.

— На першому етапі навчання екіпажі 30 бомбардувальників Су-34 і винищувачів Су-30 відпрацювали відбиття масованого ракетного удару, умовно збивши крилаті ракети авіаційними засобами ураження класу «повітря –повітря». Повітряну атаку умовного противника імітували більше 20 фронтових бомбардувальників Су-24М і штурмовиків Су-25СМ.

Відзначається, що літаки оперативно-тактичної авіації Південного військового округу (ПВО) здійснили переліт на аеродроми тимчасового базування на території Криму для участі в спільному льотному тактичному навчанні зі з'єднанням ППО.

 

QHA повідомляло, що більше тисячі російських військовослужбовців мають взяти участь у військових навчаннях, які відбудуться в Криму і на півдні РФ. У навчаннях планують задіяти більше 50 літаків, включаючи надзвуковий бомбардувальник Ту-22М3, і близько 10 кораблів Чорноморського флоту.

 

Джерело: Минобороны РФ

QHA