КИЇВ (QHA) -

До Києва прибув новий борт з важкопораненими військовослужбовцями з Донбасу. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці у Facebook.

— Відпустка, море, пляж, а у Києві — новий борт з важкопораненими військовими. Низка швидких з проблисковими маячками промчала столицею, бійці з ампутацією, з кульовими і осколковими пораненнями. Поки увесь світ дивиться футбол в Росії, наші воїни продовжують гинути щодня від рук російських бойовиків, — написала вона.

Волонтери закликають здати кров для українських військових, які перебувають у госпіталі по вулиці Госпітальна, 18 (метро Печерськ).

— Нам потрібно тільки найнеобхідніше: соки, вода, йогурти, ковбаса, сир, овочі, фрукти. З одягу: шорти, футболки, капці. З ліків — тільки дексалгін. Це те, що потрібно кожного дня, в іншому госпіталь забезпечує.

QHA повідомляло, що у Харківському госпіталі помер поранений у зоні ООС морський піхотинець. Едуард Федоров помер у лікарні військово-медичного клінічного центру Північного регіону в Харкові 2 липня. Він був поранений під час обстрілу з боку бойовиків 27 червня.

QHA