СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Співробітники прикордонного управління ФСБ Росії в окупованому Криму затримали двох громадян України на адміністративному кордоні між Україною та Кримом. Про це повідомили в регіональному прикордонуправлінні ФСБ Росії.

Затримання відбулося в російському пункті пропуску «Армянськ».

— Один із них (затриманих) перебував у федеральному (російському) розшуку з 2013 року. При перевірці документів громадянина України, 1961 року народження, який прибув з Херсона, співробітнику Прикордонного управління стало відомо, що пред'явник паспорта розшукується правоохоронцями з Південно-Сахалінська з кримінального процесу в якості обвинуваченого за частиною 3 статті 127.2 КК РФ (використання рабської праці, що спричинило тяжкі наслідки), — сказано в повідомленні.

За попередніми даними, другий затриманий громадянин України підозрюється в «незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні, виготовленні, переробці наркотичних засобів, вчинених у великих розмірах».

QHA повідомляло, що в ніч на 1 листопада, з 1:30, прикордонники Росії, які перебувають на території анексованого Криму, повністю припинили рух транспортних засобів і пішоходів через адміністративний кордон з тимчасово окупованим півостровом. Причини таких дій не відомі, оскільки з півострова людей також не пропускали. Пізніше стало відомо, що робота всіх трьох пунктів пропуску припинена через технічні неполадки.

QHA