КИЇВ (QHA) -

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко оприлюднила імена росіян, яких Київ готовий обміняти на в'язнів Кремля.

За словами Геращенко, це 23 людини, які відбувають покарання за скоєні в Україні злочини, або ж їхні справи ще розглядають суди.

— Я хочу оголосити прізвища тих громадян РФ (я маю на це відповідний дозвіл компетентних структур), кого ми готові передати Росії для звільнення українців Сенцова, Кольченка, Сущенка, Гриба, Балуха, Панова, наших хлопців, які утримуються на окупованому Донбасі. Для усіх них, — повідомила Геращенко під час брифінгу у Верховній Раді.

Геращенко зачитала наступні імена: Віктор Агєєв, Олександр Баранов, Анатолій Бусигін, Олександр Валіхідіс, В'ячеслав Висоцький, Руслан Гаджієв, Валерій Гратов, Владислав Гречин, Олег Доронін, Сергій Єгоров, Валерій Іванов, Ігор Кемаковський, Ольга Коваліс, Василь Кусакин, Владислав Макаров, Євген Нефедов, Максим Одінцов, Олексій Сєдін, Денис Сидоров, Максим Сливка, Павло Черних, Лариса Чубарова і Євген Шаталов.

— Це ті громадяни РФ, які вже засуджені за підготовку терактів у таких містах, як Одеса, Харків, Київ, Херсон, Тернопіль чи за участь у військових діях на Донбасі, або ті, щодо яких тривають судові процеси, — пояснила перший віце-спікер.

Раніше QHA писало, що Україна готова передати 23 громадян Російської Федерації, які відбувають покарання за тяжкі злочини проти територіальної цілісності й суверенітету України в обмін на українських заручників.

Джерело: Gordonua

QHA