КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 1 червня, посли країн "Великої сімки" зустрілися з керівниками Генеральної прокуратури Юрієм Луценко і Служби безпеки України Василем Грицаком з приводу інсценування вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

Зустріч відбувалася у приміщенні Генпрокуратури і тривала близько двох годин. Журналісти намагалися дізнатися подробиці, проте дипломати відмовилися надавати коментарі.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко анонсував зустріч з дипломатами G7 для роз'яснення ситуації, пов'язаної зі спецоперацією з "вбивством" Бабченка.

QHA повідомляло, що суд заарештував Бориса Германа, підозрюваного в організації замаху на Аркадія Бабченко.

Сам Герман під час судового засідання заявив, що співпрацював з українською контррозвідкою і виявляв російських агентів всередині країни. За словами підозрюваного, у нього був список з 30 осіб, яких мали «ліквідувати» на території України, і він знав про те, що «вбивство» Бабченка інсценують.

Нагадаємо, "вбивство" Бабченка було інсценуванням і спецоперацією СБУ з метою запобігти реальному вбивству громадянина РФ. Президент України Петро Порошенко доручив надати Бабченку і його сім'ї цілодобову охорону.

Джерело: 112 Україна

QHA