КИЇВ (QHA) -

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг перебуватиме у східних регіонах України з 17 — 21 вересня, де візьме участь у заходах і патрулях по обидва боки лінії зіткнення.

Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

— Александр Хуг перебуватиме на Сході України для оцінки ситуації в галузі безпеки та її впливу на цивільне населення. Він також планує заохочувати усі зацікавлені сторони працювати в напрямку нормалізації ситуації, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, Хуг зустрінеться з місцевим органам влади у Луганській і Донецькій областях, а також проведе зустрічі з цивільними особами по обидва боки від лінії зіткнення.

Відзначимо, вже завтра, 18 вересня, Александр Хуг проведе дві неформальні зустрічі у містах на окупованій території Донеччини — вдень у Горлівці, а ввечері — у Донецьку, в будівлі ресторану по вулиці Пушкіна.

У Місії також повідомили, що в другій половині цього тижня Хуг відвідає Харків і Дніпро.

Як повідомляло QHA, 31 серпня у кафе «Сєпар» по вулиці Пушкіна у Донецьку внаслідок вибуху загинув ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко. Співробітники донецького офісу СММ, який знаходиться у 200 метрах від місця вибуху, не постраждали.

QHA