КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міжнародну громадськість «до активної роботи» з розміщення миротворчої місії на Донбасі. Про це йдеться у зверненні глави уряду з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання міжнародного миру та безпеки.

Глава Кабміну зазначив, що питання розміщення миротворців ООН дуже важливе для України. Він підкреслив, що через російську окупацію, Україна змушена просити ввести миротворчу місію в окремих регіонах Донецької і Луганської областей.

— Ситуація ускладнюється ще й тим, що для введення миротворців на Донбас потрібне схвалення держави-агресора у Раді Безпеки ООН, — йдеться у зверненні.

Прем'єр додав, що для вирішення конфлікту миротворці мають отримати широкі повноваження і розміщуватися на всій зоні конфлікту.

— Ми будемо закликати світову спільноту до активної роботи у цьому напрямку, адже кожен день зволікання коштує нам життів наших захисників, — заявив Гройсман.

Нагадаємо, раніше Порошенко оприлюднив кількість загиблих миротворців ООН з України за роки незалежності. Про це йдеться у зверненні президента з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання міжнародного миру й безпеки, опублікованому на сайті глави держави.

Джерело: Урядовий портал

QHA