НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Виступаючи з трибуни Генеральної Асамблеї ООН, шейх Тамім бін Хамад аль-Тані виступив «за беззаперечний діалог, заснований на взаємній повазі суверенітету», повідомляє Reuters.

Нагадаємо, Саудівська Аравія, ОАЕ, Єгипет і Бахрейн припинили дипломатичні і торгові зв'язки з Катаром 5 червня, звинувативши Доху у підтримці Ірану та ісламістів.

У своєму виступі, різко критикуючи поведінку чотирьох арабських держав Затоки, емір Катару заявив, що ці країни завдають шкоди «війні з терором».

— Країни, які ввели блокаду Катару, втручаються у внутрішні справи багатьох країн і звинувачують у тероризмі всіх тих, хто виступає проти них як всередині країни, так і за кордоном. Роблячи це, вони завдають шкоди війні з терором, сказав шейх Тамім у своєму виступі в ООН.

Раніше цього місяця Саудівська Аравія припинила будь-який діалог із Катаром, звинувативши його у «спотворенні фактів», відразу після повідомлення про телефонну розмову між лідерами обох країн, в якому Ер-Ріяд нібито запропонував припинити конфлікт у Перській затоці.

ФОТО: інтернет

QHA