ДОНЕЦЬК (QHA) -

Броньовані авто без номерних знаків та озброєні найманці-охоронці — український репортер наблизився до «голови ради міністрів самопроголошеної ДНР» Олександру Захарченку і зняв на відео кортеж проросійського «посадовця».

Стало відомо, що в окупованому Донецьку їздять автомобілі без номерів. Таксисти стверджують, що всі машини «віджаті» бойовиками. У самого Захарченка є броньовані авто і до зубів озброєні охоронці. Українські ЗМІ показали відео кортежу ватажка «ДНР».

В рамках розслідування журналісти також відвідали місцеві гастрономи і супермаркети. На полицях магазинів продаються українські продукти, але їх ніхто не може купити. У городян немає коштів для існування. До того ж ціни на російську продукцію виявилися набагато нижчими.

Стало відомо, що невідомі хакери знайшли у Захарченка викрадені мільйони, які лежать у так званому «Центробанку», а на його дружину оформлена колишня мережа супермаркетів «АТБ», перейменована в «Республіканський». Сім'я терориста відкрила кілька продуктових магазинів «Семерочка».

Крім того, з початку комендантської години, яку «ДНР» так і не скасувала, в місті чутні звуки артилерії. Бойовики продовжують обстрілювати, всупереч усім домовленостям, українські позиції з житлових кварталів Донецька.

ФОТО: Інтернет

QHA