КИЇВ (QHA) -

Лідер ОУН (Організація українських націоналістів) Микола Коханівський заявив, що націоналісти не виключають проведення підриву на Кримському мосту.

За його словами, війна включає у себе підриви залізничних колій, знесення електричних опор противника.

— Наприклад, якщо є якась дорога з материка до Криму, чому б там не організувати якийсь підрив, — сказав він.

Коханівський також не виключив проведення атак на установи Росії у день відкриття Кримського мосту, який запланований у травні місяці. За його словами, атаки можуть бути проведені у відношенні російського посольства і консульства.

— Можливо, у день запуску цього так званого мосту, ми зробимо щось у Києві чи у Львові. Ми не виключаємо варіант того, що російські установи ми будемо атакувати не тільки на території України, — сказав він.

Коханівський зазначив, що ОУН не має наміру під час війни виходити з плакатами: "Окупанти, геть!" або "Ні Кримському мосту".

— Це ж дурість. Політичними методами боротьби нехай займається президент, — підкреслив він.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в Києві біля станції метро «Академмістечко» поліція затримала Коханівського за те, що той влаштував стрілянину. 23 жовтня суд почав розгляд клопотання про обрання йому запобіжного заходу, проте був змушений взяти перерву до вівторка, 24 жовтня.

Члени ОУН вимагали звільнення комбата ОУН Коханівського, який затриманий правоохоронцями за стрілянину в Києві. Вони влаштували погром у Святошинському районному суді і забарикадувалися в будівлі. Незабаром поліція штурмом взяла будівлю суду.

Джерело: Обозреватель

QHA