КИЇВ (QHA) -

Винахідник, бізнесмен, засновник SpaceX і X.com Ілон Маск запропонував українському уряду реалізувати ряд проектів у сфері відновлюваної енергетики. Листування між главою уряду України Володимиром Гройсманом та бізнесменом із США відбулася на сторінці Ілона Маска у Twitter.

— Просто ознайомтеся з моїм попереднім твітом про ціну ($ 250 за кВт/год на рівні пакета). Сайт скоро буде оновлений, тому буде повна прозорість.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зацікавився пропозицією винахідника і запропонував обговорити деталі.

Хороша ідея. Україна готова стати тестовим майданчиком для інновацій. Давайте обговоримо деталі.

Довідка. Ілон Маск американський інженер, винахідник та інвестор. Засновник, власник, генеральний директор та головний інженер SpaceX; головний розробник (Chief Product Architect), генеральний директор та голова ради директорів Tesla Inc. Входить до ради директорів компанії SolarCity.

У рейтингу мільярдерів журналу Forbes 2016 року його статки оцінюються у $ 10,7 млрд.

У грудні 2016 року Маск увійшов до складу Президентського форуму зі стратегії та політики  групи з 16 найуспішніших та найшанованіших американських підприємців, чиє завдання  консультувати 45-го президента США Дональда Трампа з питань, пов'язаних з економічним зростанням, створенням нових робочих місць та підвищенням продуктивності праці.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 27 вересня 2016 року на Міжнародному конгресі з астронавтики у Мексиці Ілон Маск розповів про плани колонізації Марса. Дослідник збирається побудувати космічний корабель, який подолає відстань до Марса за три місяці.

ФОТО: інтернет

QHA