КИЇВ (QHA) -

Корабельно-катерний склад Маріупольського загону морської охорони, який входить до складу Об'єднаних сил, 21 червня провів навчання з відпрацювання вдосконалення навичок екіпажу і спільних дій у разі загострення ситуації в Азовському морі. Про це повідомили у прес-службі Маріупольського загону морської охорони у Facebook.

— Професійні навички нарощували військовослужбовці прикордонного корабля «Донбас», який займає особливе місце в історії флоту. Незважаючи на відносно невеликі габарити сторожового корабля, його автономність складає більше 10 діб, що забезпечує досить тривалі рейди в море на віддалених ділянках від суші, — йдеться у повідомленні.

Прикордонники відпрацювали навчальні стрільби з корабельної зброї калібру 30-мм і 12,7-мм, а також провели бойове гранатометання.

— Також відпрацьовувалися ввідні по діям екіпажу — «людина за бортом», «дії аварійно-рятувальної групи під час пожежі» у результаті ворожого обстрілу, «боротьба за живучість» у результаті пошкодження окремих секцій корабля, «підготовка та ведення бою», ведення вогню прикордонниками з борту.

QHA повідомляло, що українські прикордонники провели навчання в Азовському морі. Відпрацьовувалися стрільби з великокаліберної катерної зброї і гранатометання. Відпрацьовувалися також затримання судна-порушника, дії аварійно-рятувальної групи у разі виникнення пожежі на катері, а також маскування морської ділянки від противника.

QHA