КИЇВ (QHA) -

Мати полоненого російського військовослужбовця Світлана Агєєва заявила, що їй відомо про інших громадян РФ, які воювали на Донбасі, повідомляє прес-центр СБУ.

Вчора, 22 липня їй надали можливість поспілкуватися з сином, який знаходиться в СІЗО під слідством. Раніше жінка визнала, що її син служив у російських збройних силах за контрактом та зазначила, що його командування жодного разу не виявило цікавість до його долі.

Представникам СБУ Агєєва розповіла, що з родичами інших росіян, які, можливо, служать на території України (на Донбасі) не спілкувалася.

— У мене немає таких знайомих. Але у нас у районному центрі є одна мама. Я знаю, що вона є, але ще не встигла з нею поспілкуватися. Її дитина загинула, — повідомила Агєєва.

Тим часом, за даними СБУ захоплений 24 червня у полон російський контрактник Віктор Агєєв назвав поіменно 15 російських військових зі складу розвідувальної роти так званої 4 окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу «ЛНР». Саме у цій роті воювали Агєєв і убитий керівник ДРГ Олександр Щерба.

Як повідомляло QHA, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що мати затриманого на Донбасі військовослужбовця РФ Віктора Агєєва, яка записала відеозвернення до президента України з проханням обміняти її сина, повинна просити главу країни-агресора РФ Володимира Путіна повернути додому політв'язнів українців.

ФОТО: інтернет

QHA