МАРІУПОЛЬ (QHA) -

Прокуратура Донецької області заочно оголосила підозру у фінансуванні тероризму та спробі змінити кордони України так званого «міністра фінансів» терористичної організації «ДНР».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури регіону.

Під час досудового розслідування встановлено, що 38-річна уродженка Донецька у листопаді 2014 року добровiльно вступила в лави терористів і обійняла посаду так званого «міністра фінансів ДНР».

— Перебуваючи на вказаній посаді, підозрювана реалізує покладені на «міністерство» функції з фінансового контролю за використанням так званих «бюджетних коштів, коштів державних бюджетних і позабюджетних фондів ДНР», за рахунок яких, у свою чергу, фінансуються так звані «бюджетні установи ДНР», зокрема «установи силового блоку».

За інформацією прес-служби, оскільки правопорушниця перебуває на тимчасово непідконтрольній території, підозру їй оголошено заочно.

Зокрема вона підозрюється у таких кримінальних злочинах: «фінансування дій, скоєних з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України» та «фінансування тероризму».

Як з'ясувалося, підозрювану звуть Катерина Матющенко.

Як повідомляло QHA, колишнього спільника убитого бойовика Мотороли, а нині командира розвідувального батальйону «Спарта» терористичної організації «ДНР» з позивним Воха судитимуть заочно.

ФОТО: сайт прокуратури Донецької області

QHA