КИЇВ (QHA) -

Міністерство оборони України представить нові зразки техніки і озброєння під час параду на честь Дня Незалежності у Києві, який відбудеться 24 серпня. Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак.

Загальновійськові тренування проводяться на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «АВІАНТ».

Полторак зазначив, що у параді на День Незалежності візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців і задіють 250 одиниць техніки.

— 24 серпня 2018 року на Майдані Незалежності в урочистих заходах з нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України і 100-річчя української державності візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців. Усього головною вулицею столиці маршируватиме 24 парадних розрахунки, які представляють підрозділи Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки та інших формувань, які виконують завдання з охорони й оборони України, — цитує прес-служба Міноборони Полторака.

У Міноборони наголосили, що репетиції параду відбудуться у Києві на Хрещатику 18 і 20 серпня, а генеральна репетиція відбудеться 22 серпня.

Раніше QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко доручив розробити законопроект, згідно з яким військове вітання у Збройних силах України радянського зразка «Здравствуйте, товарищи!» і «Здравия желаем!» замінять на «Слава Україні!» і «Героям слава!». За словами Міністра оборони, новий законопроект вже практично готовий.

QHA