КИЇВ (QHA) -

Збройні Сили України минулого року отримали майже півтори тисячі одиниць нових і модернізованих зразків озброєння і військової техніки.

— За підсумками 2017 року українській армії доправлено 1400 нових і модернізованих зразків озброєння і військової техніки. Зокрема 10 літаків, 12 вертольотів, 35 безпілотних авіаційних комплексів. Прийнято на озброєння Збройних Сил України 21 новий зразок ВВТ. Крім цього, у війська доправлено значну кількість боєприпасів і керованих засобів ураження, повідомляє сайт Кабміну з посиланням на заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія Петренка.

Він додав, що триває системна робота з відновлення справності техніки.

— Більше 11 000 одиниць озброєння і військової техніки відремонтовано силами і засобами ремонтних органів Збройних Сил України, зазначив генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

Він також повідомив, що 2018 року Міноборони пріоритетно профінансує переоснащення військ, комплексну логістику і соцзахист військових. Бюджет 2018 року збільшено більш ніж на 24%. З них, зокрема, оборонне відомство планує розпочати відновлювати недоторканні запаси і оновлювати мережу військових баз.

QHA писало, що Міноборони повідомило про втрати 2017 року на Донбасі.

QHA