КИЇВ (QHA) -

Двох російських військових — Мазудіна Неджефова і Імідвара Айдамірова, які отримали нагороди за окупацію Криму, ліквідували на Донбасі. Про це повідомив блогер Necro Mancer на своїй сторінці у Twitter.

— Проста історія прапорщика батальйону зв'язку 18 омсбр Неджефова Мазудіна Зіявутдіновича: отримав значок за відпочинок в Криму, вирушив в останній похід на Донбас, і повернувся з орденом Мужності. Посмертно, — написав він.

Блогер додав, що у результаті бойових дій на сході України був убитий ще один російський військовий з такою ж нагородою.

— Історія водія того ж батальйону зв'язку 18 омсбр ВС РФ Айдамирова Імідвара Відадієвича відрізняється не дуже сильно: значок за Крим, поїздка на Донбас, 15 серпня ростовський госпіталь, 24 серпня — смерть.

QHA повідомляло, що у Мінську домовилися про перемир'я на Донбасі з 1 липня. Рішення було ухвалено у зв'язку із початком збору врожаю. Українська сторона в контактній групі заявила: щоб режим припинення вогню працював, необхідно повне виконання безпекового блоку Мінських угод.

QHA