КРАМАТОРСЬК (QHA) -

Сьогодні, 24 квітня, Жовтневий районний суд Донецької області обрав запобіжний захід місцевому прокурору, який співпрацював з терористами "ДНР". Про це заявили у прес-службі поліції Донецької області.

— Жовтневий районний суд Маріуполя ухвалив рішення про його арешт строком на 30 діб без права внесення застави, — йдеться у повідомленні.

Чоловіка затримали наприкінці минулого тижня, його підозрюють у злочині, передбаченому ч. 2 ст. 260 КК України (участь в незаконних воєнізованих або збройних формуваннях).

За інформацією првоохоронців, у 2014 році він працював в органах юстиції, а коли його населений пункт в Бахмутському районі захопили терористи, став на бік "ДНР" і за наказом бойовиків служив на їхніх блокпостах.

Після того як населений пункт відвоювали українські війська, підозрюваний пройшов конкурсний відбір і зайняв посаду районного прокурора.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд постановив частково задовольнити позовні вимоги Магомета Ілієва і зобов'язав Державну міграційну службу повторно розглянути клопотання чеченця про надання йому статусу біженця в Україні. Найближчі декілька місяців Ілієв зможе на законних підставах перебувати в Україні у статусі претендента притулку.

 

QHA