КИЇВ (QHA) -

У результаті обстрілу на Донбасі з травня 2017 року загинуло 32 мирних жителя. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

У прес-центрі зазначили, що Україна продовжує фіксувати факти агресії РФ, зокрема обстріли населених пунктів і об'єктів інфраструктури на Донбасі.

— З травня минулого року прокурорсько-слідчими групами спільно з військовослужбовцями проведено більше сотні оглядів місць подій за фактами обстрілів. Допитано понад трьохсот свідків і потерпілих. Окрім того, слідчі групи задокументували загибель 32-х і поранення 25 осіб у результаті ворожих обстрілів, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, через обстріли пошкоджено і зруйновано 211 житлових будинків, 36 об'єктів інфраструктури і 12 транспортних засобів.

QHA повідомляло, що у минулому році в зоні конфлікту на Донбасі загинули або отримали поранення, підірвавшись на мінах або нерозірваних боєприпасах, двадцять українських дітей.

За час бойових дій на Донбасі у результаті інцидентів з мінами та вибухонебезпечними залишками війни загинуло не менше 2558 цивільних осіб, з них 2416 дорослих і 242 дитини.

QHA