КИЇВ (QHA) -

РФ зосередила біля кордонів України 19 батальйонних тактичних груп першого і другого ешелонів чисельністю понад 77 тисяч осіб. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв'ю українському виданню.

За словами міністра, до складу угруповання входить майже тисяча танків, 2,3 тисячі бойових машин, понад 1,1 тисячі артилерійських систем і близько 400 систем залпового вогню.

Глава оборонного відомства вважає, що таке число техніки і ворожої сили може свідчити про ймовірність переростання конфлікту на Донбасі у повномасштабну агресію Кремля.

— Цілком очікувано продовження агресивних дій на сході України. Більш того, існує ймовірність переростання конфлікту в повномасштабну агресію Кремля. Це правда, яка руйнує ілюзії щодо відмови Росії від окупації частини нашої території і виведення її військ у найближчій перспективі, — заявив він.

Тим часом, вчора президент України Петро Порошенко повідомив, що державний концерн "Укроборонпром" почав серійне виробництво бойових машин «Атлет», які значно посилять технічні можливості української армії.

За словами президента, броньовані ремонтно-евакуаційні машини призначені для технічного забезпечення танкових підрозділів і значно підсилять їхню боєготовність.

Джерело: Урядовий кур'єр

QHA