СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Військово-повітряні сили і протиповітряна оборона Південного військового округу проводить спільні льотно-тактичні навчання з Чорноморським флотом. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони Росії.

У навчаннях беруть участь з'єднання морської піхоти спецпризначення і загальновійськового об'єднання.

Так, окупанти над полігоном Опук в анексованому Криму мають намір застосувати ракети класу «повітря-повітря». Під час навчань ракети виконають стрільби по повітряних мішенях.

— Літаки-розвідники відпрацюють пошук корабельного угруповання умовного противника. Засоби ППО з'єднання, дислокованого в Криму, будуть задіяні у відбитті ракетного удару морських носіїв високоточної зброї умовного противника, — відзначили у Міноборони РФ.

Ланка штурмовиків Су-25МС на анексованому півострові і на Кубані відпрацюють посадку, зарядку боєкомплекту, зліт і бомбардування цілей.

Окупанти також проведуть навчання з допомогою ракетно-гарматних комплексів «Панцир С» і відпрацюють захист злітно-посадкової смуги від повітряного удару умовного противника.

QHA повідомляло, що Чорноморський флот Росії провів навчання на полігонах окупованого Криму з використанням протикорабельних ракетних комплексів «Бастіон» і «Бал». Окупанти відпрацювали практичні навички з нанесення ракетних ударів.

Джерело: РИА Крым

QHA