КИЇВ (QHA) -

Національна поліція України активізує роботу на адміністративному кордоні з окупованим Кримом з метою запобігання діяльності зловмисників. Про це повідомили у прес-центрі Нацполіціі.

— Необхідність активізації роботи поліції Криму в напрямку виявлення та припинення кримінальних злочинів пов'язана зі значним потоком людей і транспорту, які щодня перетинають лінію розмежування між Україною і окупованих Кримом. Так, тільки протягом минулого року контрольні пункти в обох напрямках перетнуло понад 2,5 мільйона осіб і близько 410 000 транспортних засобів, — йдеться у повідомленні.

13 січня відбулася оперативна нарада, на якій обговорювалася організація роботи поліції Автономної Республіки Крим з протидії вчинення злочинів стосовно громадян України на території окупованого півострова.

Так, роботу Нацполіціі активізують на трьох пропускних пунктах — «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

Нагадаємо, підконтрольні Кремлю соцмережі поширили неправдиву інформацію про те, що для перетину адмінкордону з окупованим Кримом громадянам України потрібен буде закордонний паспорт або паспорт у вигляді ID-карти.

У Представництві президента зазначили, що перетинати адмінкордон можна і за старими паспортами зразка 1994 року.
 

QHA