БРАТИСЛАВА (QHA) -

Президент Словаччини Андрей Кіска заявив, що російське об'єднання байкерів «Нічні вовки» причетне до військових операцій в окупованому Криму. Про це повідомляють Економічні новини, посилаючись на Радіо Свобода.

— «Нічні вовки» є інструментом режиму, який займається відторгненням територій сусідньої країни — анексії частини України, що суперечить міжнародному праву, — зазначив він у своєму виступі вчора, 31 липня.

Президент Словаччини наголосив, що його країна не визнавала і не визнає анексію Криму.

За словами Андрея Кіски, «діяльність байкерської банди — очевидний ризик для безпеки його країни», оскільки перебування «європейського уряду» «Нічних вовків» у Словаччині є «насмішкою над офіційною позицією Словацької республіки щодо анексії Криму і російської політики в цілому».

— Чекати, коли об'єднання, яке служить чужій країні, почне на території Словацької республіки порушувати закон — убога стратегія безпеки.

Відзначимо, наприкінці червня у словацьких ЗМІ з'явилася інформація, що «Нічні вовки» створили зі Словаччини військовий табір.

QHA повідомляло, що прикордонники не пустили в Україну російського байкера з клубу «Нічні вовки» на прізвисько «Водяний», який прибув рейсом в аеропорт «Бориспіль». Росіянину заборонений в'їзд в Україну терміном на 3 роки, він повернутий назад.

Джерело: Економічні новини

QHA