КИЇВ (QHA) -

Новий командувач Об'єднаних сил генерал-лейтинант Сергій Наєв пообіцяв підготувати Збройні Сили України до повного визволення окупованих територій на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

— Президент України — головнокомандувач Збройних сил України поставив чітке завдання, щоб Збройні сили, а також сили і засоби інших збройних формувань та правоохоронних органів, були готові не тільки вести оборонні дії, а й до повного звільнення окупованих територій. Як командувач Об'єднаних сил, я це завдання виконаю, — зазначив військовий.

За його словами, нинішній стан і розвиток ЗСУ дозволяє виконати таке завдання.

— Я, як командувач Об'єднаних сил, зараз оцінюю стан Збройних сил України і виділених для проведення операції сил і засобів, як такі, що дозволяють їм виконати поставлені завдання, — сказав він.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що на Донбасі має бути понад 15 тисяч миротворців, але не з Росії. Міністр також зазначив, що остаточна кількість миротворців буде погоджуватися з ООН і партнерами, які увійдуть до складу місії, «але це не може бути 2 або 4 тисячі».

Джерело: Укрінформ

QHA