ЛУГАНСЬК (QHA) -

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ виявив близько 100 танків бойовиків поблизу окупованого Луганська, повідомляє прес-служба СММ.

За даними ОБСЄ, 34 танка знаходилися біля населеного пункту Круглик, який знаходиться у 31 кілометрі від Луганська, 19 танків і вісім самохідних артилерійських гармат, а також 24 буксируваних міномета (або гаубиць) в районі Мирного.

13 танків поблизу населеного пунтку Шимшинівка, вісім танків і сім буксируваних мінометів (або гаубиць) близько Міусинська, а також 24 танки і чотири зенітні ракетні комплекси біля Бугаївки.

У місії, щоправда, не змогли встановити тип танків. Тим часом, безпілотник ОБСЄ дальнього радіусу дії також виявив сім РСЗВ (БМ-21 Град, 122-мм) приблизно в шести кілометрах на південний схід від Міусинська і сім РСЗВ (БM-21 Град) у Мирному, що у 28 кілометрах на північний захід від Луганська.

Раніше QHA повідомляло, що в Луганську співробітники Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ помітили розвантаження п'яти білих вантажівок, на одній з яких був напис: «Гуманітарна допомога від Російської Федерації».

Джерело: Ліга.нет

QHA