КИЇВ (QHA) -

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні опублікувала відеокадри нічної перестрілки, яка сталася поблизу Донецької фільтрувальної станції.

Відео опубліковане на каналі організації в YouTube.

— Минулого тижня камера СММ на Донецькій фільтрувальній станції зафіксувала сотні порушень припинення вогню, йдеться в описі ролика.

Перший заступник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг після відвідування Донецької та Верхньокальміуської фільтрувальних станцій заявив, що позиції Збройних сил України і підтримуваних Росією бойовиків угруповання "ДНР" розташовані в небезпечній близькості до ДФС.

Раніше QHA повідомляло, що обстріл Донецької фільтрувальної станції, який стався минулого тижня, вівся з позицій бойовиків так званої «ДНР» про це свідчить аналіз відео з розташованої на станції камери спостереження СММ ОБСЄ.

Зазначимо, що минулого тижня СММ інформувала про обстріл в районі ДФС, який стався 9 і 10 листопада. Також було продемонстровано відео нічного протистояння, зафіксоване тепловізійною камерою на ДФС.

А 3 листопада на ДФС в результаті обстрілу з боку бойовиків був пошкоджений резервний хлоропровід. Витоку хлору вдалося уникнути, а хлоропровід відремонтувати.

QHA