КИЇВ (QHA) -

Російські окупанти на Донбасі готують майбутнє «гарматне м'ясо» у дитячих таборах Луганської області. Про це заявив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

— Російські окупанти готують майбутнє «гарматне м'ясо» у дитячих таборах Луганської області. За інформацією групи ІС, російські окупаційні власті на окупованих територіях Луганської області та їхні російські куратори продовжують залучати молодь до «юнацьких воєнізованих формувань» для здійснення «морально-психологічної підготовки» для подальшої участі в бойових діях у лавах «2 АК ЛНР», — написав він.

Так, окупанти проводять з 29 червня — 8 липня на базі оздоровчого табору «Мрія» у селі Великий Суходіл так звані патріотичні польові збори молоді, в яких беруть участь близько 700 осіб. Це — курсанти «військово-патріотичного об'єднання «Перевал», а також учасники «десантно-патріотичного спортивного клубу «Школа Мужності».

Керівник «Школи мужності» В'ячеслав Домрачев заявив, що її учасники допомагали терористам «ЛНР» під час бойових дій влітку 2014 року.

— Основним завданням цих зборів є «патріотичне виховання» і початкова військова підготовка молоді. Учасники зборів вивчають правила використання вогнепальної зброї, основи рукопашного бою, орієнтування на місцевості і т.д.

Тимчук додав, що окупаційні війська приведені у підвищену бойову готовність.

— Проводяться заходи щодо підвищення секретності та стійкості системи управління передовими підрозділами 1 і 2 АК, також проводиться посилення їх бронегрупами і артилерійськими підрозділами.

QHA повідомляло, що бойовики просто так «заарештовують» мирних жителів. Ватажок окремих районів Луганської області (ОРЛО) Леонід Пасічник видав «закон», згідно з яким так звані правоохоронні органи можуть затримувати ні в чому не винних людей на термін до 60 діб. Він заявив, що нібито потрібно заґратовувати «осіб, відносно яких є необхідні для перевірки підстави припускати їхню причетність до скоєння злочинів, які створюють загрозу безпеці ЛНР».

QHA