СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

150 інспекторів так званого МНС будуть забезпечувати протипожежну безпеку в храмах окупованого Криму під час свята Пасхи. Про це заявив начальник управління так званої наглядової діяльності головного управління МНС Росії Максим Грамотний.

— Увесь інженерно-інспекторський склад буде задіяний на чергуваннях у храмах — це близько 150 чоловік. З урахуванням того, що храмів у нас трохи більше, туди будуть залучені найбільш підготовлені співробітники Федеральної протипожежної служби. У кожній церкві буде організовано чергування особового складу головного управління МНС Федеральної протипожежної служби. Тобто, ми організуємо безпеку проведення такого світлого свята, як Великдень, на 100%, — сказав він.

Представник окупантів також повідомив, що перевірки та інструктажі з правил пожежної безпеки проводять у храмах перед усіма великими церковними святами.

Повідомляється, що окрім рятувальників, спостерігати за ходом святкувань будуть співробітники окупаційної Росгвардії, МВС, бойовики так званого Народного ополчення, а також «козаки».

Раніше повідомлялося, що окупанти в Криму встановили святкові та вихідні дні на травень і червень. На травневі свята буде чотири вихідних — з 29 квітня (неділя) — 2 травня (середа). Через те, що понеділок, 30 квітня буде вихідним, робочим днем ​​буде 28 квітня (субота). 2 травня також буде неробочим днем, оскільки на нього перенесли святковий вихідний з 7 січня.

9 травня залишається вихідним, а робочий день 8 травня буде скороченим. 12 червня окупанти святкують день Росії, вихідні будуть з 10 — 12 червня.

QHA