СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму за ініціативою керівництва ФСБ Росії створять козачі воєнізовані формування. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що так званий «парламент Криму» ухвалив «закон про козацтво в Республіці Крим», згідно з яким на території анексованого півострова створять «козачі дружини», які будуть підпорядковуватися окупаційній владі.

— Діяльність цих структур буде регламентуватися т.зв. «Законодавчими актами і постановами держради», фінансування буде виділятися з «республіканського бюджету», а при т.зв. «голові Республіки Крим» буде функціонувати робоча група з питань козацтва, — написав він.

Тимчук підкреслив, що проект координується ФСБ і створювати воєнізовані формування будуть за придністровським зразком.

QHA повідомляло, що на полігоні «Опук» в окупованому Росією Криму російські військові провели заходи бойової підготовки артилерійських підрозділів, з'єднань і частин, що входять до складу армійського окупаційного корпусу Чорноморського флоту РФ. Окупанти повідомили, що артилеристи здали нормативи щодо приведення артилерійських установок до бою, а також відпрацювали дії з оборони морського узбережжя.

QHA