СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Кораблі Чорноморського флоту РФ і авіація Південного військового округу Міноборони Росії провели навчання зі «знищення» кораблів і літаків умовного противника у Чорному морі. Про це повідомляє прес-служба Чорноморського флоту.

У навчаннях задіяли бойові літаки Су-30М2 (багатоцільовий винищувач).

— Під час навчань пара літаків Су-30М2, здійснивши зліт з одного з аеродромів Криму, відпрацювала вихід на бойовий курс для застосування авіаційних засобів ураження по малому протичовновому кораблю (МПК) «Суздалец».

Після визначення повітряних об'єктів як «противника», екіпаж корабля «Суздалец», застосувавши зенітний ракетний комплекс «Оса–МА», завдав умовного вогневого удару по винищувачам до їхнього заходу на бойовий курс.

Відзначимо, Міноборони України повідомило, що причина екологічної катастрофи в Армянську — влучання снарядів у відстійники відходів хімічного виробництва титанового і содового заводів під час військових навчань РФ.

Про причетність російських військових до екологічної катастрофи в Криму заявив і керівник "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук, який зазначив, що у лавах російських військ стався витік токсичних речовин.

Джерело: Крым.Реалии

QHA