КЕРЧ (QHA) -

Сьогодні в окупованому Криму в Керчі розпочалися навчання російських окупантів, повідомив на своїй сторінці у Facebook так званий голова міської адміністрації Сергій Бороздін.

За його словами, у навчаннях беруть участь ФСБ, МВС, МНС, Міноборони РФ, кораблі Чорноморського флоту і Росгвардії, а тема навчань: «Припинення терористичних і диверсійних актів на території МОГО Керч».

— Головний штаб розгорнуть на території тролейбусного парку. Командно-штабне навчання проводиться на території будівництва мосту через Керченську протоку. Заступник глави адміністрації Ділявер Мельгазієв призначений відповідальним за навчання у частині взаємодії з адміністрацією міста. Один з етапів навчань — евакуація робітників з містечка мостобудівників, відпрацювання взаємодії та оперативності служб, перевірка готовності захисних засобів, — написав він.

Бороздін закликав кримчан не боятися "спецтехніки та людей в обмундируванні". Навчання складатиметься з декількох етапів і триватиме до 4 квітня.

Нагадаємо, 20 березня екіпажі десантних кораблів окупаційного Чорноморського флоту в Криму провели навчання з навантаження і вивантаження бойової техніки і морської піхоти під час десантування.

У навчаннях окупантів взяло участь близько 300 військовослужбовців і 30 одиниць техніки морської піхоти.

QHA