СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму на полігоні Ангарський танкові підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту провели навчальні стрільби. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони Росії.

У прес-службі зазначили, що танкові підрозділи окремої бригади берегової оборони зі складу армійського корпусу Чорноморського флоту провели навчальні стрільби по мішенях, що імітує бронетехніку і артилерійські системи умовного противника.

— Екіпажі танків Т-72Б3 у складі танкової роти виконували стрільби в русі, що, з урахуванням пересіченої місцевості, значною мірою ускладнило їхнє завдання з ураження мішеней в ході умовного зустрічного бою. Окремим епізодом польового заняття танкістів стало придушення протитанкових розрахунків умовного противника, що перебувають на обладнаних позиціях.

Нагадаємо, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко заявила, що плани РФ розгорнути на территориии анексованого Криму зенітно-ракетний комплекс С-400 становлять небезпеку для всієї Європи. За її словами, у зв'язку з мілітаристським діями Росії США і країни Європейського союзу повинні відреагувати на загрозу, що виходить із Кремля.

QHA повідомляло, що два дивізіони зенітних ракетних систем С-400 будуть використовуватися окупаційними російськими військами в окупованому Криму в перші дні 2018 року. Генерал-лейтенант країни-окупанта Віктор Севостьянов уточнив, що дивізіони вже розташовані на території тимчасово окупованого півострова.

Система здатна на дальності до 400 км вражати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км — балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.

QHA