МОСКВА (QHA) -

Міністерство оборони РФ розмістило тендер на поставку систем охорони для військових об'єктів в анексованому Криму.

Про це йдеться у матеріалах на порталі держзакупівель російського оборонного відомства.

У тендері відзначається, що Міністерство закупить комплекс технічних засобів охорони "Галактика 1 СВ". Комплекс призначається для "оснащення об'єктів Збройних Сил Російської Федерації I, II, III категорій, дислокованих на території Республіки Крим".

Усього на закупівлю виділено 535,97 млн ​​руб. Роботи з "постачання, встановлення і налагодження комплексу" мають завершити до 10 листопада 2020 року.

На сайті компанії-виробника вказується, що комплекс "Галактика 1 СВ" призначений для комплексної безпеки об'єктів Збройних сил Російської Федерації на основі застосування оптимізованого складу компонентів і систем уніфікованих виробів, які інтегруються на єдину програмну платформу.

До складу комплексу входить комплект периметрових засобів виявлення, технічних засобів спостереження, автоматична система пожежної сигналізації, комплект засобів виявлення заборонених предметів і речовин, а також система охоронного освітлення, комплект засобів зв'язку і тривожно-сповіщальної сигналізації.

Як повідомляло QHA, 31 травня народний депутат Дмитро Тимчук заявив, що багато хто і в Україні, і на Заході сприймають Крим не як наростаючу військову загрозу, а як «захоплений пляж».

За його словами, інформація про кількість туристів і стан курортів «забиває» головну позицію — про кількість військових навчань на півострові й нарощування військового угруповання Росії в Криму, на Азовському морі, і у цілому в сфері відповідальності Південного військового округу РФ.

Джерело: fixygen.ua

QHA