КИЇВ (QHA) -

Збройні формування РФ концентрують танки і артилерію поблизу лінії розмежування сторін. Про це йдеться у повідомленні штабу Операції Об'єднаних сил у Facebook.

Так, російські війська нарощують кількість військової техніки, незважаючи на домовленості щодо відведення озброєння. Спостерігачі фіксують численні факти переміщення військової техніки за межами місць зберігання озброєння, а також роботи з облаштування позицій у непідконтрольних Україні районах.

Так, у смузі дій ОТУ «Північ» 21 і 22 липня 2018 року безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував переміщення техніки збройних формувань Російської Федерації за межами районів відведення. Зокрема:

— Зафіксовано переміщення значної кількості броньованої техніки (БМП, БТР) і особового складу збройних формувань РФ. Спостерігається ведення збройними формуваннями РФ інженерних робіт з облаштування і вдосконалення позицій на займаних ними районах.

СЦКК розцінює заходи, здійснювані ворогом всупереч зобов'язанням щодо відведення бойової техніки, ознакою підготовки збройних формувань РФ до активних дій з метою подальшого загострення ситуації на лінії зіткнення.

Як повідомляло QHA, бойовики у зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) за добу, 26 липня, 32 рази відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України (ЗСУ), у результаті чого загинув один український військовослужбовець, ще один дістав поранення.

QHA