АНКАРА (QHA) -

У лавах терористичної організації YPG в Сирії воює від 700 до 1200 іноземних найманців, повідомляє агентство "Анадолу".

За інформацією видання, на боці терористів воює чимало колишніх військових, осіб, які дотримуються ультралівих поглядів, психологічно неврівноважених людей і просто авантюристів.

— Більшість найманців у лавах YPG складають етнічні курди з Іраку, Ірану, Туреччини, Нідерландів, Бельгії, інших країн Європи. Багато західних країн не вважають YPG терористичною організацією. Тому найманці з цих країн, що воюють на боці YPG, навіть не перебувають у міжнародному розшуку. Невипадково офіси YPG функціонують сьогодні у Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Великобританії, Чехії, Данії, Франції, Швеції, Норвегії та Росії, — наголошується у повідомленні.

З правової точки зору, той факт, що громадяни деяких країн воюють в Сирії проти армії країни-члена НАТО, є злочином.

Нагадаємо, агентство QHA підготувало матеріал про цілі та причини військової операції Туреччини у сирійському Афріні та розповіло, що з себе уявляють такі терористичні угруповання як YPG, PYD, PKK, які протистоять турецькій армії та її союзникам.

Раніше повідомлялося, що турецькі війська готові у будь-який момент увійти до центра Афріну. За словами глави турецького держави Реджепа Тайїпа Ердогана, центр міста оточений силами операції "Оливкова гілка".

Джерело: Анадолу

QHA