КИЇВ (QHA) -

Втрати бойовиків на Донбасі з 28 березня — 3 квітня склали 10 осіб, повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук.

За його словами, за останній тиждень, незважаючи на досягнуті домовленості про припинення вогню з 30 березня, інтенсивність вогневих ударів по позиціях українських військ і населеним пунктам на підконтрольній Україні території зросла.

— Усього в цей період підрозділи 1 і 2 АК оперативного угруповання російських окупаційних військ здійснили не менше 250 вогневих нальотів (за минулий тижневий період — близько 65) з 82/120-мм мінометів, 122-мм артилерійських систем, БМП, танків. Вельми активно на різних ділянках лінії зіткнення противник використовує снайперів, — зазначив він.

За даними Тимчука, найбільш інтенсивно вогневі удари наносилися противником по позиціях українських військ у районі населених пунктів Кам'янка, Авдіївка, Піски, Опитне, Новолуганське, Катеринівка, Гнутове, Талаківка, Павлопіль, Водяне та Широкино.

Раніше повідомлялося, що з початку бойових дій на Донбасі більше 13 тис. українських військовослужбовців отримали поранення.

Нагадаємо, 27 березня у зоні АТО снайпер бойовиків вбив волонтера, який здійснював запуск безпілотника.

Волонтеру було всього 19 років. Він займався аеророзвідкою для одного з підрозділів у зоні АТО.

QHA