ДОНЕЦЬК (QHA) -

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm продовжують серію публікацій з аналізом даних, знайдених у робочому комп'ютері начальника розвідки так званого 2-го АК НМ окупаційного корпусу Збройних сил РФ на території Луганської області.

Згідно з повідомленням джерела, у документі бойовиків, датованому груднем 2014 року, зазначено, що так званий «1-й АК ДНР», в особі командира роти РЕР П'ятниці Віталія Едуардовича, готовий прийняти від 12-го командування резерву збройних сил Російської Федерації (Новочеркаськ, Ростовська область, в/ч 89462) матеріальні цінності за формою №12: один комплект комплексу БЛА «Орлан-10», два комплекти комплексу БЛА «Елерон», два комплекти комплексу БЛА «Тахіон».

Варто зазначити, що комплекси «Орлан-10» і «Тахіон» перебувають на озброєнні ЗС РФ. Комплекс «Елерон» використовується службами МНС РФ, а варіант «Елерон-3СВ» з 2013 року поставляється на озброєння російської армії.

Довіреність була виписана на коллаборанта і поплічника російських окупантів П'ятницю Віталія Едуардовича, занесеного до бази «Миротворця».

Нагадаємо, в кінці березня координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив, що Росія продовжує здійснювати активну підтримку терористів на Донбасі, перекидаючи в ОРДЛО боєприпаси, бойовиків і артилерійські установки.

ФОТО: інтернет

QHA