СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

На маневри до окупованого Криму перекинули підрозділи морської піхоти Каспійської флотилії Російської Федерації.

Про це повідомили у прес-службі Південного військового округу (ПВО) російському агентству «Инфтерфакс».

— Перекидання морських піхотинців з Каспію було проведене в рамках перевірки бойової готовності, оголошеної командувачем військами ПВО генерал-полковником Олександром Дворніковим.

Відомо, що морпіхи Каспійської флотилії приступили до активної фази тактичних занять на чорноморському узбережжі у східній частині окупованого Кримського півострова на полігоні Опук.

— У польових умовах особовий склад підрозділу морської піхоти відпрацьовує завдання обладнання вогневих позицій, зміни районів зосередження, організації їхньої системи охорони та оборони.

За даними прес-служби, після Криму морпіхи попрямують у Дагестан. Там вони проведуть тактичні навчання із застосуванням безпілотників.

Зазначимо, у ПВО проходить перевірка бойової готовності, до якої залучено понад 6,5 тисяч військовослужбовців і близько 1,5 тисяч одиниць військової та спеціальної техніки мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів, дислокованих у Чечні, Дагестані, Південній Осетії, Краснодарському краї, а також підрозділи морської піхоти Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

Як повідомляло QHA, раніше той самий командувач військами ПВО РФ Олександр Дворніков підняв у Криму по тривозі винищувачі Су-27.

ФОТО: інтернет

QHA