СЕУЛ (QHA) -

Північнокорейський сайт DPRK Today («КНДР сьогодні») опублікував пропагандистський відеоколлаж, в якому демонструється «знищення» американських літаків B-1B і F-15, а також авіаносця USS Carl Vinson.

Фільм починається з демонстрації фотографій виступу президента США Дональда Трампа перед американськими військовими. Далі автори картини змонтували фотографії американських літаків і відео реальних пусків північнокорейських ракет. За допомогою досить примітивних спецефектів і грубої комп'ютерної графіки корейці показали «знищення» літаків США і загибель авіаносця Carl Vinson від ракети, запущеної з підводного човна.

Кліп супроводжується титрами і бадьорою музикою,

За день до випуску ролика американські бомбардувальники B-1B Lancer у супроводі винищувачів F-15 Eagle пролетіли поблизу кордону з Північною Кореєю.

У Пентагоні пояснили, що військові літаки перебували у міжнародному повітряному просторі і таким чином продемонстрували військову міць США. Літаки пролетіли на північ від демілітаризованої зони, яка розділяє Північну та Південну Кореї. B-1B Lancer вилетів з військової бази Гуам, а винищувачі F-15 Eagle, які супроводжували бомбардувальники, — з Окінави в Японії.

QHA