ЛУГАНСЬК (QHA) -

Ватажок терористичної організації «ЛНР» Ігор Плотницкий збирає відомості про корупцію серед керівництва «ДНР» для подальшої передачі компромату своєму російському керівництву.

Про це стало відомо з повідомлення Головного управління розвідки Міноборони України.

Відзначається, що зростання протиріч між керівниками «ДНР» і «ЛНР» відбувається через скорочення обсягів фінансування найманців.

— У відповідь на одноосібне проголошення Захарченком «Малоросії» Плотницкий почав збір матеріалів про розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом «ДНР». Зокрема, за вказівкою Плотницького «Міністерством державної безпеки ЛНР» формується доказова база корупційних діянь в «установах ДНР» для подальшої передачі російським кураторам.

Основою доказової бази Плотницького є факти розкрадання ресурсів «програми гуманітарної допомоги населенню», яка фінансується РФ. За зібраною терористами інформацією, велика частина коштів була викрадена представниками «ДНР» під виглядом виплат соціальної допомоги «особам-привидам», зокрема, ветеранам Другої світової війни, на основі захоплених ними у 2014 році документів і бази даних українських соціальних служб.

Як повідомляло QHA, у підрозділах бойовиків «ДНР» і «ЛНР» триває реалізація заходів з приховування участі громадян РФ у бойових діях шляхом вилучення у них особистих документів (паспортів і військових квитків) і обмеження доступу до соцмереж.

ФОТО: інтернет

QHA