ФЕОДОСІЯ / KEФE (QHA) -

Дельфіни у Чорному і Азовському морях поблизу берегів окупованого Росією Криму все частіше стають жертвами російських браконьєрів. Про це заявили у прес-службі кримського "прикордонного" ФСБ, яку цитують місцеві ЗМІ.

— Співробітники прикордонного управління неодноразово виявляли в акваторії і на узбережжі Чорного та Азовського морів туші мертвих дельфінів. Так, з початку 2018 року до берегів Кримського півострова прибило вже більше 70 екземплярів загиблих ссавців. Ці цифри стали відомі, у тому числі, завдяки роботі науково-екологічної організації "Безтурботне море". Однак статистика загиблих дельфінів далеко неповна, так як фіксуються тільки ті факти, про які місцеві жителі повідомили прикордонників та екологів, — відзначили окупанти.

Дельфіни, в основному, гинуть від риболовецьких сіток і колюче-ріжучих предметів. Окупанти заявили, що будуть вживати усіх необхідних заходів щодо припинення браконьєрської діяльності. Також вони звернули увагу на міжнародні норми, які слід, за їхніми словами, виконувати, хоча щодо виконання їх російською владою промовчали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські окупаційні власті в Криму обнесли парканами автовокзали, закрили низку торгово-розважальних центрів і обмежили доступ до лісів. Окрім того, на території анексованого півострова регулярно виють сирени оповіщення, лякаючи місцевих жителів.

QHA