ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні, 2 травня, в Одесі біля Куликового поля встановили металодетектори, поліція ретельно перевіряє усіх, хто проходить. Перед самим Будинком Профспілок зібралося зовсім небагато людей, однак основні заходи тут заплановано на 15:00.

Близько 11:15 поліція отримала телефонний дзвінок від невідомого громадянина, який повідомив, що на території Куликового поля є вибухівка. Під час оперативних дій біля Будинку Профспілок була помічена незрозуміла сумка, яка лежала серед квітів. Поліція перевіряє об'єкт.

Відзначимо, що сьогодні в Одесі співробітники спецназу СБУ в повній амуніції задіяні як у піших патрулях з собаками, так і в мобільних. Для цього використовуються спеціальні бронеавтомобілі. При цьому, бійці у повній «викладці» та зі зброєю. Спецпідрозділи залучені до огляду на предмет високого рівня терористичної загрози і задіяні у забезпеченні громадського порядку, припинення можливих протиправних дій і терористичних проявів аж до 9 травня.

Також, від самого ранку кінологи і вибухотехніки обстежили територію Куликового поля на наявність вибухонебезпечних предметів і речовин. Зараз доступ на площу відкритий.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень за участю проукраїнських і проросійських активістів загинуло 48 осіб, понад 200 були поранені. Більшість жертв загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і спеціально сплановані. За фактом подій правоохоронні органи України розпочали близько десятка кримінальних проваджень.

QHA