КИЇВ (QHA) -

Затриманий на Донбасі військовослужбовець РФ Віктор Агєєв підтвердив, що був відправлений на Схід України після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ, повідомляє ТСН. Тиждень.

Агєєв підтвердив, що у березні 2017 р. приїхав до Ростовської області та підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. За його словами, він приїхав у свою частину №65246 (розташована в місті Новочеркаськ, це полк зв'язку і навчальний центр Повітряно-космічних сил Росії), пробув там 4 дні, підписав контракт і буквально відразу був відправлений на Донбас.

— Відправили і відправили. Гроші платять, і... служба є служба... Може бути, і інших і відправляли, але не моїм "рейсом", тобто іншою партією, так би мовити. Я їхав і Алекс (загиблий у перестрілці при ліквідації ДРГ командир його групи Олександр Щерба, — Ред.) — сказав Агєєв.

Як повідомлялося раніше QHA, Віктор Агєєв був затриманий українськими військовослужбовцями в Луганській області. У даний час він утримується в СІЗО у Старобільську.

Міноборони РФ спростовує інформацію про затримання свого військового, заявляючи, що Агєєв дійсно служив у ЗС РФ, але в минулому році звільнився в запас і на службу за контрактом не поступав.

ФОТО: ТСН

QHA