СТРАСБУРГ (QHA) -

Прибічники терористів PYD/PKK організували провокацію в будівлі Ради Європи у Страсбурзі, увірвавшись до штаб-квартири організації.

Близько 30 поплічників терористів безперешкодно пройшли через систему безпеки в будівлю, де працюють до 600 співробітників Ради Європи, і вивісили плакат з вимогою звільнення ватажка PKK Абдулли Оджалана.

Як прихильникам терористів вдалося пройти без спеціальних електронних карт через систему безпеки в будівлю міжнародної організації — невідомо. Французька поліція втрутилася у ситуацію тільки після того, як поплічники терористів почали бити вікна в будівлі.

Під час зіткнень з поліцією будівлі РЄ, завдано матеріальних збитків. З міркувань безпеки частина співробітників РЄ на момент події була евакуйована на верхні поверхи будівлі.

Раніше повідомлялося, що в аеропорту Ганновера (Німеччина) прихильники терористичної організації PYD/PKK напали на турецьких пасажирів.

На відео, яке розповсюдили в інтернеті, зафіксовано, що першими атакували пасажирів учасники акції з "курдськими прапорами".

QHA